2017’nin En Güzel Broşür Şablonları (PSD)

Şirketler ve küçük ölçekli işletmelerin ürettiği ürünlerle ilgili halkı bilgilendirmek için dağıttığı materyallere broşür denilir.

Broşürler direk elden dağıtıldığı gibi, e-posta üzerinden de gönderilebilir. Online olarak indirebileceğiniz çok sayıda broşür şablonu bulunuyor.

Potansiyel müşterilere ulaşmak için etkileyici ve sizi en iyi şekilde ifade eden broşür şablonları bulmanız gerekiyor. Bunların yanı sıra, farklı broşürlerin boyutları da değişiyor. Oline olarak dağıtılan broşürlerin dosya boyutlarına bakınca bunu hemen fark edebilirsiniz. Ayrıca yazıcıdan çıktı alıp baskı hallerini karşılaştırarak hangisinin daha güzel gözüktüğüne karar verebilirsiniz.

2017 yılında üretilen birbirinden şık ve birbirinden modern broşür şablonlarına görmek için bu sayfaya göz atmanızı tavsiye ediyorum. Beğendiğiniz şablonu indirmek için öncelikle sizden ekranda gözüken doğrulama kodunu girmenizi isteyecek. Spam için bir önlem olan doğrulama kodunu girdikten sonra broşür şablonunun psd dosyasını indirebilirsiniz.

34 Adet Yeni Broşür Şablonunu Görüntülemek İçin Tıklayınız.

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit