4. Sınıf Pantera Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları Sayfa 33

Üstteki resimde sadece küçük bir bölümünü gördüğünüz “4. Sınıf Pantera Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları Sayfa 33” isimli ödev dosyası ilköğretim dördüncü sınıfa giden öğrenciler için özel olarak hazırlanmıştır.

Aşağıdan indireceğiniz bu dosyanın boyutu yalnızca 40,7kb olmakla birlikte, formatı Adobe PDF biçiminde sunulmuştur.  Hemen bilgisayara kaydetmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece internetsiz olarak da bu pdf dosyasını açıp ödevinizi yapabilirsiniz. Ayrıca USB bellekte taşıyabilir yada telefona kaydederek istediğiniz yerden internete gerek kalmadan dersinize çalışabilirsiniz.

4. Sınıf Pantera Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları Sayfa 33 İndir

Not: Ödvin pdf dosyası indireceğiniz RAR arşiv dos yasının içinde yer almaktadır. Bilgisayarda bu RAR dosyasını açmak için buraya tıklayarak WinRAR programını indirip kurun. Android telefonlarda RAR dosyasını açmak için buraya tıklayarak RAR uygulamasını yükleyin.

Bu dosyanın antivirüs taraması Kaspersky İnternet Security 2018 ve Malwarebytes Anti-Malware 2018 ile yapılmıştır. Hiçbir virüs ve zararlı yazılım yoktur.

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit