4. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 37, 38, 39, 40, 41 Cevapları Kültürümüz

Üstteki resimde sadece küçük bir bölümünü gördüğünüz “4. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 37, 38, 39, 40, 41 Cevapları Kültürümüz “ isimli ödev dosyası ilköğretim XXX sınıfa giden öğrenciler için özel olarak hazırlanmıştır.

Aşağıdan indireceğiniz bu dosyanın boyutu yalnızca 38 kb olmakla birlikte, formatı Adobe PDF biçiminde sunulmuştur.  Hemen bilgisayara kaydetmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece internetsiz olarak da bu pdf dosyasını açıp ödevinizi yapabilirsiniz. Ayrıca USB bellekte taşıyabilir yada telefona kaydederek istediğiniz yerden internete gerek kalmadan dersinize çalışabilirsiniz.

4. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 37, 38, 39, 40, 41 Cevapları Kültürümüz  PDF İndir

Not: Ödvin pdf dosyası indireceğiniz RAR arşiv dosyasının içinde yer almaktadır. Bilgisayarda bu RAR dosyasını açmak için buraya tıklayarak WinRAR programını indirip kurun. Android telefonlarda RAR dosyasını açmak için buraya tıklayarak RAR uygulamasını yükleyin. Önce dersinizi çalışın ve ödevinizi yapın, ardından burada paylaştığımız cevaplarla karşılaştırarak kontrol edin. Böylece dersteki başarınızı artırın.

Bu dosyanın antivirüs taraması Kaspersky İnternet Security 2018 ve Malwarebytes Anti-Malware 2018 ile yapılmıştır. Hiçbir virüs ve zararlı yazılım yoktur.

Benzer Sayfalar:


“4. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 37, 38, 39, 40, 41 Cevapları Kültürümüz” üzerine bir yorum

  1. bu meb yayınları mı?ben 41’e bakacaktım ama aynı şeyler yoktu.ama yinede elinize emeğinizine sağlık.çok güzel yapmışsınız.<3

    Cevapla

Yorum yapın

TeknoBasit