Ana sayfa Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları 5. Sınıf Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları 5. Sınıf İngilizce MEB Yayınları 3. Ünite Sözlük Tüm Kelimeler

5. Sınıf İngilizce MEB Yayınları 3. Ünite Sözlük Tüm Kelimeler

Yukarıdaki ekran görüntüsünde yalnızca ufak bir bölümünü gördüğünüz “5. Sınıf İngilizce MEB Yayınları 3. Ünite Sözlük Tüm Kelimeler” dosyası ilköğretim beşinci sınıfa giden öğrenciler için özel olarak hazırlanmıştır.

Sitemizden yükleyeceğiniz bu dosyanın boyutu sadece 64 kb olmakla birlikte, formatı Word veya Excel yada PDF biçiminde sunulmuştur. Hemen bilgisayara kaydetmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

5. Sınıf İngilizce MEB Yayınları 3. Ünite Sözlük Tüm Kelimeler İndir

Not: Windows’ta RAR dosyalarını açmak için buraya tıklayarak WinRAR programını indirip kurun. Android telefonlarda RAR dosyasını açmak için buraya tıklayarak RAR uygulamasını yükleyin. Önce dersinizi çalışın ve ödevinizi yapın, ardından burada paylaştığımız cevaplarla karşılaştırarak kontrol edin. Böylece dersteki başarınızı artırın.

Bu dosyanın antivirüs taraması Kaspersky İnternet Security 2018 ve Malwarebytes Anti-Malware 2018 ile yapılmıştır. Hiçbir virüs ve zararlı yazılım yoktur.

Benzer Sayfalar:


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here