6. Sınıf Türkçe Öğrenci Çalışma Kitabı Meb Yayınları Sayfa 36, 37, 38, 39 Onuncu Yıl Nutku Dinleme

Üstteki resimde sadece küçük bir bölümünü gördüğünüz “6. Sınıf Türkçe Öğrenci Çalışma Kitabı Meb Yayınları Sayfa 36, 37, 38, 39 Onuncu Yıl Nutku Dinleme ” isimli ödev dosyası ilköğretim altıncı sınıfa giden öğrenciler için özel olarak hazırlanmıştır.

Aşağıdan indireceğiniz bu dosyanın boyutu yalnızca 118 kb olmakla birlikte, formatı Adobe PDF biçiminde sunulmuştur.  Hemen bilgisayara kaydetmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece internetsiz olarak da bu pdf dosyasını açıp ödevinizi yapabilirsiniz. Ayrıca USB bellekte taşıyabilir yada telefona kaydederek istediğiniz yerden internete gerek kalmadan dersinize çalışabilirsiniz.

6. Sınıf Türkçe Öğrenci Çalışma Kitabı Meb Yayınları Sayfa 36, 37, 38, 39 Onuncu Yıl Nutku Dinleme  PDF İndir

Not: Ödvin pdf dosyası indireceğiniz RAR arşiv dosyasının içinde yer almaktadır. Bilgisayarda bu RAR dosyasını açmak için buraya tıklayarak WinRAR programını indirip kurun. Android telefonlarda RAR dosyasını açmak için buraya tıklayarak RAR uygulamasını yükleyin. Önce dersinizi çalışın ve ödevinizi yapın, ardından burada paylaştığımız cevaplarla karşılaştırarak kontrol edin. Böylece dersteki başarınızı artırın.

Bu dosyanın antivirüs taraması Kaspersky İnternet Security 2018 ve Malwarebytes Anti-Malware 2018 ile yapılmıştır. Hiçbir virüs ve zararlı yazılım yoktur.

6. Sınıf Türkçe Öğrenci Çalışma Kitabı Meb Yayınları 2. Tema Milli Mücadele ve Atatürk Sayfa 36, 37, 38, 39 Onuncu Yıl Nutku Dinleme Metni Metni Etkinlik Soruları ve Cevapları 2017 – 2018

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit