Ana sayfa Yazılı Soruları 8. Sınıf Yazılı Sınavı Soruları 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 1. Dönem 1. Yazılı Soruları...

8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 1. Dönem 1. Yazılı Soruları ve Cevapları 2017-2018

 

Yukarıdaki ekran görüntüsünde yalnızca ufak bir bölümünü gördüğünüz “8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 1. Dönem 1. Yazılı Soruları ve Cevapları 2017-2018” dosyası ilköğretim sekizinci sınıfa giden öğrenciler için özel olarak hazırlanmıştır.

Sitemizden yükleyeceğiniz bu dosyanın boyutu sadece 59 kb olmakla birlikte, formatı Word veya Excel yada PDF biçiminde sunulmuştur. Hemen bilgisayara kaydetmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 1. Dönem 1. Yazılı Soruları ve Cevapları 2017-2018 İndir

Not: Windows’ta RAR dosyalarını açmak için buraya tıklayarak WinRAR programını indirip kurun. Android telefonlarda RAR dosyasını açmak için buraya tıklayarak RAR uygulamasını yükleyin. Önce dersinizi çalışın ve ödevinizi yapın, ardından burada paylaştığımız cevaplarla karşılaştırarak kontrol edin. Böylece dersteki başarınızı artırın.

Bu dosyanın antivirüs taraması Kaspersky İnternet Security 2018 ve Malwarebytes Anti-Malware 2018 ile yapılmıştır. Hiçbir virüs ve zararlı yazılım yoktur.

Benzer Sayfalar:


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here