Ana sayfa Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları 8. Sınıf Fen Bilimleri Öğün Yayınları Ders Kitabı Sayfa 44, 46, 47,...

8. Sınıf Fen Bilimleri Öğün Yayınları Ders Kitabı Sayfa 44, 46, 47, 48, 50, 52 Cevaplar 2. Ünite Basit Makineler / Fiziksel Olaylar

Üstteki resimde sadece küçük bir bölümünü gördüğünüz 8. Sınıf Fen Bilimleri Öğün Yayınları Ders Kitabı Sayfa 44, 46, 47, 48, 50, 52 Cevaplar 2. Ünite Basit Makineler / Fiziksel Olaylar   isimli ödev dosyası ilköğretim altıncı sınıfa giden öğrenciler için özel olarak hazırlanmıştır.

Aşağıdan indireceğiniz bu dosyanın boyutu yalnızca 43 kb olmakla birlikte, formatı Adobe PDF biçiminde sunulmuştur.  Hemen bilgisayara kaydetmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece internetsiz olarak da bu pdf dosyasını açıp ödevinizi yapabilirsiniz. Ayrıca USB bellekte taşıyabilir yada telefona kaydederek istediğiniz yerden internete gerek kalmadan dersinize çalışabilirsiniz.

8. Sınıf Fen Bilimleri Öğün Yayınları Ders Kitabı Sayfa 44, 46, 47, 48, 50, 52 Cevaplar 2. Ünite Basit Makineler / Fiziksel Olaylar PDF İndir

Not: Ödevin pdf dosyası indireceğiniz RAR arşiv dosyasının içinde yer almaktadır. Bilgisayarda bu RAR dosyasını açmak için buraya tıklayarak WinRAR programını indirip kurun. Android telefonlarda RAR dosyasını açmak için buraya tıklayarak RAR uygulamasını yükleyin. Önce dersinizi çalışın ve ödevinizi yapın, ardından burada paylaştığımız cevaplarla karşılaştırarak kontrol edin. Böylece dersteki başarınızı artırın.

Bu dosyanın antivirüs taraması Kaspersky İnternet Security 2018 ve Malwarebytes Anti-Malware 2018 ile yapılmıştır. Hiçbir virüs ve zararlı yazılım yoktur.

Benzer Sayfalar:


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here