Animasyon İnteraktif Simülasyon Yapma Sitesi (Online ve Ücretsiz)

Loopy oldukça basit ama faydalı bir web site olup, animasyonlu ve interaktif simülasyonları kolayca hazırlayabileceğiniz online bir servistir. Üstelik tamamen ücretsizdir.

Eğer herhangi bir sistemin farklı parçalarının bir karşılaştırılmasını göstermek için bir interaktif simülasyon oluşturmak istiyorsanız, Loopy sizin için ideal bir seçim olabilir.

Loopy sitesinin yeni bir interaktif simülasyon hazırlama sayfası aşağıdaki gibidir. Burada sol taraftaki araçları kullanarak şekil çizebilir, yazı yazabilir ve silgiyle silebilirsiniz. Hemen üstteki animasyonda bunu nasıl kullanacağınız gösteriliyor. Hazırladıktan sonra önizleme yapmak için Play butonuna tıklayınız.

Eğer her şey tam istediğiniz gibi olduysa, hazırladığınız animasyonu bir GIF dosyası olarak kaydetmek için ücretsiz bir program olan LICEcap programını buraya tıklayıp bilgisayara indirmeniz ve kurmanız gerekiyor.

Kullanması son derece basit olan LICEcap programıyla bir animasyonu GIF şeklinde kaydetmek için yapmanız gerekenleri aşağıdaki animasyonda kısaca görebilirsiniz.

Siteyi Ziyaret Et: http://ncase.me/loopy/

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit