Avast Free Antivirus 2017 İndir Türkçe Son Sürüm

Avast Free Antivirus bilgisayara aşina olan kullanıcıların çok iyi bildiği ve herkesin çok güvendiği, dünyaca ünlü bir güvenlik yazılımıdır.

Tamamen ÜCRETSİZ olarak bulabileceğiniz en iyi bilgisayar koruma yazılımı olan Avast Free Antivirus şimdi 2017 sürümüyle yenilenmiş bir vaziyette karşımıza çıkıyor.

Avast Free Antivirus 2017 ile bilgisayarı taratarak tüm virüsleri tespit edebilir ve hepsini birden tek tıkla temizleyebilirsiniz. Üstelik artık AVG’nin sunduğu virüs analiz motorundan da faydalandığı için eskisinden çok daha güçlü olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Yeni sürümde gelen en güzel özelliklerden birisi Şifre Kasası aracıdır. Bu araç sayesinde şifreleriniz güvenli bir şekilde saklanır ve internet sitesini açtığında bilgiler otomatik olarak doldurulup anında giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca yeni sürümdeki Behaviour Shield koruması sayesinde şüpheli davranışta bulunan dosyalar hemen izleniyor ve gereken neyse yapılıyor.

Bunların dışında yeni sürümdeki Browser Cleanup aracıyla artık web tarayıcısınız reklam yazılımları, ana sayfa virüsleri ve arama motoru virüslerine karşı etkili bir biçimde korunuyor. Üstelik WiFi Inspector aracı sayesinde artık kablosuz ağınız da korunuyor.

Avast Free Antivirus 2017’nin en faydalı özelliklerinden biri de oyun modudur. Bu moda alındığı zaman artık oyun oynarken Avast sizi asla rahatsız etmez ve bilgisayarı yavaşlatabilecek tüm aktivitelerini durdurur.

Ayrıca Avast’ın tarayıcı eklentisini yükleyerek arama motoru sonuçlarındaki siteleri güvenlik açısından değerlendirebilir ve hangisinin güvenli hangisinin zararlı olduğunu anında görebilirsiniz.

Avast Free Antivirüs İndir

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit