En Hızlı ve En Kolay Resim Düzenleme (Görüntüleme) Programı (Türkçe ve Ücretsiz)

Irfan View kompak ve güçlü bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Fotoğraflara makyaj yapmak ve efekt vermek için gerekli araçları içerir.

Eğer amacınız bilgisayardaki resimleri görüntülemek ve fotoğraflar arasında gezinerek her birine bakmak ise, bu alanda bulabileceğiniz en iyi yazılım Irfan View programıdır.

Irfan View İndir

Programın yardım menüsünde sıkça sorulan sorular ve programın nasıl kullanılacağına dair detaylı bilgiler yer alıyor. Eğer okursanız, gerçekten çok işinize yarayacağına eminim.

Klavye kısayol tuşları: Yardım menüsünde önceden tanımlı kısayol tuşlarının listesi bulunuyor. Irfan View programında yapılabilecek her şeyi kısayol tuşlarıyla yapmak mümkün. Böylece resim düzenleme işlemi fişek gibi hızlı bir hale geliyor ve en kısa sürede bitiyor.

Irfan View programıyla kırmızı göz hatası gibi kusurları düzeltmek çok kolay. Ayrıca kenarlık eklemek gibi temel işlemler de oldukça basit bir işlem haline geliyor.

Irfan View programının toplu işlem yapma özelliği bulunuyor.

Irfan View programının çok sayıda özel efekti mevcut. Üstelik ücretsiz eklentileri kullanarak programın gücünü ve kapasitesini oldukça artırabilirsiniz.

Irfan View İndir

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit