En İyi Bilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı 2017 (Türkçe ve Ücretsiz)

CCleaner ile Windows 10 dahil olmak üzere, tüm Windows işletim sistemlerindeki gereksiz dosyaları bulup silebilir ve tüm hataları tespit edip düzeltebilirsiniz.

ccleaner türkçe ile ilgili görsel sonucu

CCleaner’ın en önemli özelliği temizliktir. Hızlı bir şekilde bilgisayarı derinlemesine tarayarak gereksiz Windows dosyalarını ve yüklenen programların bıraktığı gereksiz dosyaları bulup silmeniz için yardımcı olur.

CCleaner’ın kayıt defteri temizleyicisi bozuk ve geçersiz kayıt girdilerini temizleyerek Windows’un bütünlüğünü sağlar. Bu sayede pek çok hata uyarısından kurtulabilirsiniz. Üstelik onarma işlemine girişmeden önce sistemin yedeğini alarak, eğer yanlış bir işlem gerçekleşirse size her şeyi eski haline döndürme şansı sunar.

CCleaner’in Araçlar menüsünde program kaldırıcı, başlangıçta açılan programları yönetme ve geri yükleme noktası yöneticisi gibi çok sayıda araç bulunuyor.

CCleaner programını kullanmak son derece basit ve kolaydır. Zaten programın dili Türkçe’dir. Sol menüdeki Cleaner seçeneğine tıklayınca açılan ekranda Analiz butonuna tıklayın ve gerekli analizler yapıldıktan sonra Temizliğe Başla butonuna tıklayın. Böylece bilgisayarınız otomatik olarak temizlenmiş olacak.

Dilerseniz otomatik mod yerine CCleaner’ın bulduğu tüm hataları göstermesini ve teknik bilgiye sahipseniz bu hatalarla manuel olarak tek tek ilgilenmeyi tercih edebilirsiniz. Fakat programımız otomatik olarak geri yükleme noktası oluşturduğu için yanlış bir işlem yapınca bile her şeyi geri yükleyebilirsiniz.

CCleaner İndir

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit