En İyi CD/DVD/Blu-ray Yazma Programı 2017 (Türkçe ve Ücretsiz)

BurnAware Free tamamen ücretsiz olarak sunulanlar arasında en güçlü CD-DVD-Blue Ray yazdırma yazılımıdır. Sahip olduğu gelişmiş özellikler ve seçeneklere rakiplerinden hiçbiri yaklaşamamaktadır. Aslında Imgburn programı bundan daha iyiydi fakat virüslü olduğu için onun yerine bu programı tanıtıyorum.

BurnAware Free kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve yazdırma işlemini adım adım bir prosedürle gerçekleştirir. Zaten Türkçe dil desteği olduğu için kolayca kullanabilirsiniz. Şuan için piyasadaki en popüler disk yakma programı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

BurnAware Free ile ses dosyalarını ve mp3 müzikleri CD’ye yazdırabilir, verileri ve videoları DVD diske yazdırabilir, yeniden yazılabilir diskleri silebilir ve format atabilir, ISO dosyalarını diske yazabilir, DVD ve CD diskleri ISO/CUE/BIN imaj dosyası şeklinde bilgisayara kaydedebilir ve CD/DVD’leri bilgisayara kopyalayarak yedeğini alabilirsiniz.

Programı çalıştırdığınız zaman, açılan pencerede yapmak istediğiniz işlemi seçebilirsiniz.

Çoğunlukla insanlar gelişmiş özellikler yerine basit CD/DVD yazdırma ve kopyalama işlemlerine ihtiyaç duyar. Bunlar için de pahalı programlara ücret ödemenize hiç gerek yok. BurnAware Free tüm bu temel ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılar ve hatasız olarak işini düzgün bir şekilde yapar.

BurnAware Free İndir

Alternatif İndirme Linki

  • Boyut: 7.3 MB
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil: Türkçe

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit