En İyi CD’yi Bilgisayara Kopyalama Programı (Ücretsiz)

FairStars CD Ripper en kaliteli CD kopyalayıcıdır. Müzik CD’lerinin içindeki şarkıları bilgisayara aktarmak için bu programdan faydalanabilirsiniz. Müzikleri bilgisayara kaydederken dosya formatı olarak WMA, MP3, FLAC, OGG, APE ve WAV formatlarından birini seçebilirsiniz.

FairStars CD Ripper programının otomatik çalıştırma seçeneği yok. Yani müzik CD’sini bilgisayara taktıktan sonra programı direk olarak çalıştırmadan CD’yi ripleyebilirsiniz.

Ayrıca ana pencereden bilgisayara kopyalayacağınız müziklerin formatını seçebilirsiniz. Output Type kısmından dilediğiniz formatı seçin. Output Folder kısmından müziklerin kaydedileceği klasörü seçin. Output Filename kısmından ise otomatik isimlendirmenin nasıl yapılacağını seçin. Mesela sanatçı ismine göre <artist> veya şarkının ismine göre <title> dosyalara otomatik isim verilmesini sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz en üstteki Query butonuna tıklayıp şarkı ve albüm bilgilerini otomatik olarak internetten çekmesini sağlayabilirsiniz. Hayat kurtaran bir özelliktir. Ayrıca programın ayarlarına (option) girerek ID3 etiketlerini de aktif edebilirsiniz.

FairStars CD Ripper programı orta sevieyli bir ses kartıyla mp3 formatında 320kbps kalitede ripleme yapabilir. Benim yaptığım denemede 3 dakikada gibi kısa bir sürede ripleme işlemi bitti.

Bilgisayara kopyalanan müziklerin kalitesi gayet iyi ve beklendiği gibi. Müzik sesleri oldukça doğal ve hiçbir değişiklik yok. Option butonuna tıklayıp ayarları açarak ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

FairStars CD Ripper programı hatasız çalışır, sorun çıkarmaz, bilgisayarı yavaşlatmaz ve donma (takılma) yapmaz.

Eğer sonuçlardan memnun kalmazsanız, ripleme işlemini tekrar yapabilirsiniz.

FairStars CD Ripper İndir

Alternatif indirme linki

  • Lisans: Ücretsiz
  • Boyut: 3.3 MB

Güvenlik Notu: Bu program antivirüs taramasından geçirildi ve hiçbir zararlı yazılım bulunamadı. Rapora buradan bakabilirsiniz.

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit