En İyi Fotoğraf Büyütme Programı (Büyütüp Netleştirme Yakınlaştırma)

Reshade Image Enlarger ücretsiz bir fotoğraf büyütücü olup, toplu olarak resimleri büyütebilir. Dilerseniz tek bir resmi de büyütebilirsiniz. Fotoğrafları büyütmenin yanı sıra, çok sayıda basit ve gelişmiş seçenekler sunuyor.

Fotoğrafları büyütmek için, belirli bir genişlik ve yükseklik seçin, belirli bir çözünürlük seçin, kırpma özelliğini ister kullanın ister kullanmayın ve artifaktları azaltın.

Gelişmiş seçenekler sayesinde jpeg dosyalarını sıkıştırabilir, büyütme işlemi sırasında resmin doğal halinin bozulmasını önleyebilir ve büyütülen kısmın geçişlerini yumuşatabilirsiniz. 2 ayrı bölmeli penceresi üzerinde resmin orijinal halini ve yakınlaştırılarak büyütülmüş halini görebilirsiniz. Böylece seçtiğiniz parametreleri anında önizleyip nasıl göründüğüne bakarak gerekli ayarlamaları daha kolay yapabilirsiniz.

Bu programı kullanmak oldukça kolay. Open butonuna tıklayarak bilgisayardan resmi seçin, Main Options veya Advanced Options sekmelerinden ihtiyaca göre gerekli ayarları yapın ve Save butonuna tıklayarak kaydedin.

Aynı anda çok sayıda resmi büyütmek için Batch Processing sekmesine tıklayın. Büyütmek istediğiniz tüm resimleri ekleyin. Seçenekleri kendi ihtiyacınıza göre ayarlayın. Dilerseniz dosyaları otomatik olarak yeniden isimlendirme özelliğinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca tüm dosyaları kaydedeceğiniz başka bir klasör de seçebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Reshade Image Enlarger programını indirmek için tıklayınız.

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit