En İyi MP3 Tag Düzenleme Programı (Etiket Silme, Değiştirme ve Otomatik Ekleme)

Mp3tag bulabileceğiniz en kaliteli ve kullanması en kolay mp3 tag düzenleyicidir.

Windows Gezgini ile aynı tasarıma sahip olan, basit ve temiz bir arayüzü bulunuyor. Kullanması son derece kolay olmasına karşın, son derece güçlü özelliklere de sahip.

Mp3 dosyasının temel etiketleri (tag) kişiselleştirilebilir ön panelde gösterilir. Büyütülmüş etiketler (tag) ise ayrı bir pencerede gösterilir ve burada tüm tag’leri görebilirsiniz.

Eğer herhangi bir şarkı sözü etiketi veya başka bir bilgi eksik ise, hemen yeni bilgileri girebilirsiniz. Eğer bir tag (etiket) iki veya daha fazla kere boş yere kullanılmışsa, fazlalıkları silebilirsiniz.

Mp3tag programıyla tüm mp3 dosyalarını, sadece tag bilgilerine bakarak, otomatik bir şekilde yeniden isimlendirebilirsiniz. Ayrıca tag bilgilerini dışarı aktarabilir, içeri aktarabilir ve yeni çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Mp3tag programı internetten otomatik olarak TAG bilgilerini alabilir ve albüm kapaklarını da aynı şekilde netten otomatik çekebilir. Bunun için Amazon, freedb, MusicBrainz ve benzeri sitelerin veritabanlarında arama yapar. Yine aynı şekilde, albüm bilgilerini otomatik olarak online veritabanlarından alır.

Örneğin Web Sources Archive adresinden ihtiyacınız olan bilgileri indirebilir, Mp3tag veri klasörüne atabilir ve böylece daha fazla online veritabanına erişim sağlayarak tag bilgilerini otomatik bir biçimde alabilirsiniz.

Mp3tag İndir

  • Dil: Türkçe
  • Boyut: 3.1 MB
  • Lisans: Ücretsiz

Güvenlik Notu: Bu program antivirüs testinden geçirildi ve hiçbir zararlı yazılım içermediği kesinleşti. Rapora buradan bakabilirsiniz.

Benzer Sayfalar:


“En İyi MP3 Tag Düzenleme Programı (Etiket Silme, Değiştirme ve Otomatik Ekleme)” üzerine bir yorum

Yorum yapın

TeknoBasit