En İyi Online Video Kayıt Programı (Ücretsiz)

Jing benim bu alandaki favori yazılımımdır. Sahip olduğu şık arayüzü ve göz alıcı animasyon efektleriyle Jing programı kullanıcıyı anında etkiliyor.

Stream denilen online videoları mükemmel kalitede kayıt edebiliyor. Fakat eğer RAM bellek alanı küçük olan çok eski bilgisayarlarda bu programı çalıştırırsanız, belki birazcık bilgisayarı kasabilir. Çünkü kayıt sırasında 30 ila 60 MB arasında bir RAM alanı işgal ediyor.

Jing programının diğer özellikleri arasında; ekran görüntüsü yakalama, ekranın belirli bir bölümünü videoya çekme ve kaydedilen videoları kendi oynatıcısı ile izletme gibi harika özellikleri sayabiliriz.

Ayrıca Jing programı yaptığınız video kayıtlarını otomatik olarak Jing’in üreticilerinin resmi sunucularına yükler ve size bu videonun paylaşma linkini verir. Böylece sosyal medyada veya kendi sitenizde bu linki paylaşabilirsiniz. Gerçekten muhteşem bir özellik ve bu alanda bunu yapabilen başka bir program yok.

Jing programı videoları SWF dosyası olarak kaydeder. Ayrıca programın ücretsiz versiyonuyla en çok 5 dakikalık kayıtlar yapabilirsiniz. Fakat gerçekten bu kulvardaki en iyi programdır.

Jing İndir

  • Lisans: Ücretsiz
  • Boyut: 6.4 MB

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit