En İyi Program Kaldırma Programı 2017 (Türkçe ve Ücretsiz)

Geçtiğimiz yıla kadar tamamen bedava olarak sunulan yazılımlar arasında en iyi program kaldırıcısı kesinlikle Revo Uninstaller programıydı. Fakat bu sene yenilenen arayüzü ve gelişmiş özellikleri sayesinde IObit Uninstaller onu geride bırakmayı başardı.

IObit Uninstaller hem Türkçe dil desteğine sahip olması hem de lisansının tümüyle ÜCRETSİZ olması sebebiyle bizlerin gönüllerini fethetmeyi başardı.

IObit Uninstaller herhangi bir programı kaldırdıktan sonra, otomatik olarak derin tarama yapar ve bu programın arkasında bıraktığı tüm izleri kökünden temizler.

Sol taraftaki menüden Windows Uygulamaları seçeneğine tıklayarak Windows ile birlikte kurulan hazır uygulamaları tek tıkla kolayca kaldırabilirsiniz.

Bu programı kendim de 2 senedir kullanıyorum ve bugüne kadar beni hiç yarı yolda bırakmadı. Silinen artık dosyalarda kesinlikle hata yapmıyor.

IObit Uninstaller programının en güzel özelliklerinden biri de toplu olarak programları kaldırabilmesi. Listeden kutusunu işaretlediğiniz dosyaların hepsini bir kerede çoklu bir şekilde silebilirsiniz. Zaten açılan ekranda sırasıyla hangi programları kaldırdığını gösteriyor.

IObit Uninstaller programıyla tarayıcıların araç çubuklarını ve tarayıcı eklentilerini de kaldırabilirsiniz. Bunun için sol taraftaki menüden Araç Çubukları ve Eklentiler seçeneğine tıklayın.

IObit Uninstaller programı herhangi bir programı kaldırmadan önce sistem ayarlarının yedeğini alır ve programı kaldırdıktan sonra problemler ortaya çıkarsa, tek tıkla eski haline getirebilir.

Tüm bu özelliklerini göz önüne aldığımız zaman, IObit Uninstaller yazılımının gerçekten de en gelişmiş ve en başarılı program kaldırıcı olduğunu söylememiz herhalde abartı olmaz.

IObit Uninstaller İndir (Türkçe ve Ücretsiz)

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit