En İyi Videoya Logo (Resim) Ekleme Programı Video Damgalama

En iyi ücretsiz programlar kategorisinde bugün sizlere güzel bir video watermark programı tanıtacağım. Cute Video Watermark Free isminden de anlaşılacağı gibi tamamen ücretsiz olan bir video damgalama yazılımıdır.

Bu programı kullanarak oldukça hızlı ve kolay bir şekilde elinizdeki videolara logo ekleyebilirsiniz. Yani videonun üzerine resim eklemek için basit, pratik ve bedava bir araç arıyorsanız, Cute Video Watermark Free sizin için ideal. Dilerseniz videonun üstüne yazı da yazabilirsiniz.

Bu programı indirmek için tıklayınız.

Videoya resim eklemek için öncelikle programı çalıştırın.
Ardından ana pencerenin sol üst köşesindeki Add Video butonuna tıklayarak videoyu programa aktarın.
Ardından sağ üst köşedeki Add Image seçeneğine tıklayarak videonun üzerine ekleyeceğiniz logo resmini bilgisayardan seçin.
Ardından alt kısımdaki kaydırma çubuklarını sağa sola çekerek resmin video üzerindeki pozisyonunu ve şeffaflığını (saydamlık) keyfinize göre ayarlayın.
Dilerseniz logo resmini sadece belirli bir süre için gösterebilir ve gizleyebilirsiniz. Bunun için Start time ve End Time kısımlarını doldurun. Bu ikisinin arasında kalan sürede resim gözükecektir.
Ardından Output Folder kısmının en sağındaki Open butonuna tıklayarak resim eklenmiş videonun kaydedileceği klasörü seçin.
Son olarak sağ alt köşedeki Convert butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın.
Eğer videonun üzerine yazı yazacaksanız, sağ üst köşedeki Add Text seçeneğine tıklayın. Ardından metni (yazıyı) girin ve en alttaki kısımdan yazı tipini, rengini, boyutunu ve stilini dilediğiniz gibi değiştirerek en alttaki Convert butonuna tıklayın. Hepsi bu kadar kolay işte.

Bu programı indirmek için tıklayınız.

Alternatif olarak Yandex Disk sunucusundan bu programı indirmek için tıklayınız.

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit