Hızlı Film İndirme Programı 2017 İndir (Türkçe ve Ücretsiz)

FDM lakaplı Free Download Manager aslında tamamen ÜCRETSİZ bir dosya indirme yöneticisidir.

Bu program sayesinde tüm indirme işlemlerini tek tıkla otomatik olarak gerçekleştirebilir, indirilen dosyaları düzenli ve organize bir şekilde saklayabilir, indirme işlemini durdurup daha sonra devam edebilir, indirme hızına sınır koyabilir ve dosyaları normale göre çok daha hızlı indirebilirsiniz.

FDM’nin en güzel yanı ise büyük dosyaları indirirken indirme hızının, küçük dosyaları indirirken indirme hızından çok daha iyi olmasıdır. Bu sayede birkaç MB boyutundaki bir yazılımı indirirken söz gelimi 2 mb hızında indiriyorsa, 2 GB boyutundaki büyük bir filmi indirirken 6 mb hızı bile görebiliyor. Yani hızlı film indirmek isteyenler için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

İnternetten indireceğiniz film dosyasının linkine sağ tıklayıp açılan menüden Download With Free Download Manager seçeneğine tıklayarak anında indirmeye başlayabilirsiniz.

Fakat FDM programını kurduktan sonra Chrome eklentisini de yüklerseniz, artık indirmeye çalıştığınız tüm dosyalar otomatik olarak algılanır ve FDM üzerinden indirilir.  Üstelik artık online izlenen film videolarını indirmek için yeni özellik de eklendi.

İndirilen tüm dosyaları C sürücüsündeki İndirilenler klasörüne kaydeder.

Free Download Manager Chrome eklentisini yükle

FDM programı Windows 10, Windows 8, Windows 7 ve Windows XP işletim sistemleriyle uyumlu ve sorunsuz çalışır.

Free Download Manager İndir (Türkçe ve Son Sürüm) – 32 Bit

Free Download Manager İndir (Türkçe ve Son Sürüm) – 64Bit

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit