Microsoft Office 2010 İndir Türkçe Deneme Sürümü (Demo Kurulum Dosyası)

Microsoft Office Professional Plus 2010 tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere iyileştirildi, hızlandı, güçlendirildi ve yepyeni harika özellikler eklendi.

Bilgisayarda ofis işlerini halletmek için hemen herkesin kullandığı Word, Powerpoint, Outlook ve Excel gibi programlar günümüz koşullarına uygun bir şekilde geliştirildi ve modern bir tasarıma kavuştu. Üstelik yeni gelen SharePoint Workspace aracı sayesinde dosyaları senkronize edebilirsiniz.

Microsoft Office 2010 bulut depolama sisteminden faydalandığı için artık hazırladığınız belgeleri ve dosyaları online hesabınızda kaydedebilir ve başka bilgisayar yada telefonlardan bu dosyalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Microsoft PowerPoint 2010 sürümüne ise yeni geçiş efekti çeşitleri, yeni fotoğraf düzenleme araçları ve yeni video/ses dosyası düzenleme araçları eklendi.

Yeni sürümdeki değişiklikleri ben ne kadar anlatsam da, kendiniz denemeden tam olarak anlayamazsınız. Bundan dolayı aşağıdaki linkten Microsoft Office Professional Plus 2010 deneme sürümünü indirebilirsiniz. Dilerseniz Microsoft’un resmi internet sitesinden ücretsiz kayıt yaptırabilirsiniz.

Microsoft Office Professional Plus 2010 Beta İndir (Deneme Sürümü)

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit