Otomatik Yazılım Güncelleme Programı (PC İçin)

Personal Software Inspector (PSI) tüm bilgisayar kullanıcılarının faydalanması gereken harika bir yazılım güncelleyicidir.

Eğer yazılımın bilinen bir güvenlik açığı yoksa otomatik güncelleme yapmayabilir. Fakat yazılımlarınızın her zaman güvende olmasını sağlar.

Personal Software Inspector (PSI) programı size hangi programların yamasının yüklendiğini, hangilerinin güvenlik açığı barındırdığını ve hangisinin artık güncellenmediğini söyler.

Bilgisayarı taradıktan sonra arka planda açık kalarak sistemde yapılan değişiklikleri izler. Bilgisayarda yüklü tüm programları listeler ve üreticinin ana sayfasına link verir, teknik detayları gösterir, kurulumun gerçekleştiği klasörü gösterir ve programları ekleme ve kaldırma imkanı sunar. Eğer yama yapılması gereken bir yazılım tespit ederse, yamanın indirme sayfasına link verir veya dilerseniz otomatik olarak kendisi güncelleme de yapabilir.

Personal Software Inspector (PSI) programı SUMo kadar çok sayıda programı desteklemez. Fakat bu programı bazen kullanarak eskimiş yazılımlardan kaynaklanan sistem açıklarını kapatabilirsiniz.

Personal Software Inspector İndir (Ücretsiz)

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit