PDF’yi Word’e Çevirmek İçin Ücretsiz En İyi Program

Bilgisayardaki pdf uzantılı dosyaları kolay ve hızlı bir şekilde MS Word programının formatı olan Doc (docx) dosyasına dönüştürmek için tamamen bedava bir program arıyorsanız, Free PDF to Word Doc Converter sizin için idealdir.

Bu programı kullanarak pdf çevirme işlemi nasıl yapılır?

Programı indirip yükledikten sonra masaüstündeki simgesine çift tıklayarak çalıştırın. Aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi bir pencere açılacak.

Burada ilk olarak 1 numarayla gösterdiğim Browse butonuna tıklayarak çevirmek istediğiniz Pdf dosyasını bilgisayardan seçin.

Ardından 2 numarayla gösterdiğim Browse butonuna tıklayarak çevrilen dosyayı yani Word (doc) dosyasını kaydedeceğiniz yeri seçin.

General Options bölümündeki seçeneklerden faydalanarak format dönüştürme işlemini kendi ihtiyaçlarınıza daha uygun bir şekilde yapabilirsiniz.

Son olarak 3 numarayla gösterdiğim Convert to Word Document butonuna tıklayın. Biraz bekledikten sonra çevirme işlemi bitecek ve belirttiğiniz klasörde Word dosyasını göreceksiniz.

Not: Bu programın kurulum dosyasını virüs taramasından geçirdim ve hiçbir zararlı içermiyor. Dilerseniz Virustotal.com raporuna buradan bakabilirsiniz.

Free PDF to Word Doc Converter İndir

  • Boyut: 1 MB
  • Lisans: Ücretsiz
  • Üretici: hellopdf.com

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit