RAM Bellek Temizleme ve Performans Arttırma Programı

CleanMem en iyi RAM bellek optimizasyon ve hızlandırma programıdır. Tamamen ÜCRETSİZ olan bu araç sayesinde sisteminiz daha hızlı ve daha pürüzsüz çalışır.

CleanMem programı bilgisayara kurulduktan sonra her 15 dakikada bir otomatik olarak çalışır. Programa sağ tıklayarak açılan menüden Windows Görev Planlayıcısını açıp bu süreyi ve diğer ayarları değiştirebilirsiniz.

CleanMem programını yükledikten sonra artık unutabilirsiniz. Çünkü başka hiçbir ayar yapmanıza gerek yok. CleanMem arka planda sessizce çalışarak işini layıkıyla yapar.

CleanMem programı rakipleri gibi sadece Windows işletim sistemini belleği boşaltması için zorlamaz. Çünkü bunu yaparsa tüm mevcut belleği kullanacağı için sistemin yavaşlamasına neden olur.

CleanMem programının yeni çıkan sürümü artık eskisinden 3.5 kat daha hızlı çalışıyor ve yalnızca 3.5 saniye içinde RAM optimizasyonunu gerçekleştiriyor. Ayrıca birkaç yeni özellik daha eklendi. Mesela CleanMem Mini isimli bir ufak ekran sayesinde o anki bellek kullanımını canlı olarak takip edebilir ve tek bir tıkla sistemin belleğini temizleyebilirsiniz. Fakat CleanMem Mini özelliğini kullanmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz bu özelliği kapatabilir veya sistem tepsisine yerleştirebilirsiniz.

CleanMem İndir

CleanMem programının antivirüs testi raporu temiz çıktı. Raporuna buradan bakılabilir.

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit