Toplu Olarak PSD’yi JPG’ye Çevirme Online Dönüştürücü

Docspal ücretsiz bir online dosya çeviricidir ve iki veya daha fazla dosyayı çoklu bir şekilde kolayca dönüştürmeye imkan tanır.

Üstelik siteye üye olmanız gerekmiyor. Siteyi ziyaret edin, psd dosyalarını yükleyin ve tek tıkla hepsini birden aynı anda jpg’ye dönüştürün.

Ücretsiz versiyonda bir kerede en çok 5 psd dosyasını çeviriyor. Maksimum dosya boyutu ise 50 MB. Bu alandaki rakiplerine baktığımız zaman 50 MB’ın en üst sınır olduğunu söylemem gerekiyor.

Dosyaları yüklemek için, psd dosyalarının beşini birden seçin ve 1 numaralı ok işaretiyle gösterdiğim alana sürükle-bırak yapın. 2 numaralı ok ile gösterdiğim yerden ise soldaki bölümden PSD’yi sağdaki bölümden ise doğal olarak JPG’yi seçin. Yükleme işleminin ardından format dönüştürme işlemine başlamak için 3 numarayla gösterdiğim Convert butonuna tıklayın ve kısa bir süre bekledikten sonra işlem bitecek. Bittiği zaman  jpg dosyalarını tıklayıp indirebilirsiniz. Dilerseniz hepsini tek bir ZIP arşivi içinde indirebilirsiniz. Ayrıca eğer isterseniz kendi e-posta adresinizi girerek, çevirme işlemi bittiğinde e-posta adresinize dosyaların otomatik olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bu Sayfada Anlatılan Siteyi Ziyaret Etmek İçin Tıklayınız: http://www.docspal.com/

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit