Toplu Resim İndirme Programı Ücretsiz Web Siteden Tüm Fotoğrafları İndirme

Artık aynı anda çok sayıda fotoğrafı indirmek hayal değil, gerçek oldu. Image Cyborg sitesi üzerinden herhangi bir internet sitesinin içinde yer alan bütün resimleri tek tıkla toplu olarak bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Üstelik bu işlem oldukça kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. Her şey gayet basit olarak tasarlanmış. Sadece resimlerini indirmek istediğiniz web sitenin URL adresini (alan adını) girin ve Download Image yazan butona tıklayın. Böylece bütün fotoğraflar bir ZIP arşiv dosyası içinde indirilmeye başlanacak.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayınız.

Dilerseniz alternatif olarak Saveallimages.com sitesini de kullanabilirsiniz. Bu sitenin farkı ise indirilecek resimlerin minimum boyutunu belirleme. Yani sadece belirli bir en ve boya sahip olan resimleri kaydetmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bir sayfadaki resmin sadece orijinalini mi, yoksa thumbnail denilen ufak resimlerle birlikte hepsini mi indirmesini seçebilirsiniz. Hatta sayfa numarasıyla farklı sayfalara ayrılmış yazıların diğer sayfalarındaki resimleri indirme imkanı da sunuyor (sayfa 1, sayfa 2, sayfa 3 vs).

 

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit