Twitch Video Çekme Programı İndir

Oynadığınız oyunları Twitch üzerinden canlı olarak yayınlamak için bulabileceğiniz en kaliteli program Twitch yazılımıdır. Aslında Twitch sitesinin sunduğu resmi bir yazılımdır ve tamamen ücretsizdir.

Twitch İndir 

Bu program sayesinde diğer oyuncuların sunucularına bağlanabilir, herkese açık veya özel sunucular oluşturabilir ve Twitch üzerinde görüntülü veya sesli arama yaparak arkadaşlarla sohbet edebilirsiniz.

Eğer Twitch sitesini sadece sevdiğiniz oyunları canlı  olarak izlemek için kullanıyorsanız, o zaman başkaları tarafından oluşturulan bir sunucuya bağlanabilir, beğendiğiniz oyun şovunu izleyebilir ve sizinle aynı şovu izleyen kullanıcıların yaptığı yorumlara cevap yazabilirsiniz.

Twitch programı sayesinde Twitch kanalınızı bir sunucuya entegre edebilir ve oynadığınız oyunları kendi kitlenize canlı yayınlarla izletebilirsiniz.

Eğer amacınız sadece güzel oyunların oynanışını izleyerek eğlenmekse, o zaman bu programı yükleyip kendi Twitch hesabınızla giriş yapmanız yeterlidir. Program açılınca sol taraftaki Discover, Friends Requests & Suggestions, Chat, Game Library ve Settings gibi seçeneklerden faydalanarak dilediğiniz işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Herhangi bir sunucuya bağlanmak için Discover seçeneğine tıklayın ve ardından sunucu seçtikten sonra Join butonuna tıklayın. Girdiğiniz son sunucuların hepsi sol taraftaki yan menüde liste halinde gösterilir. Dilerseniz bu listeye tıklayarak diğer sunucular arasında tek tıkla hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Herhangi bir sunucuya girdiğinizde bu sunucudaki kanalı izleyen insanlarla iletişim kurabilir ve kanala üye kimselerle sohbet edebilirsiniz.

Dilerseniz izlediğiniz videonun kalitesini değiştirebilir veya tam ekran modda izleyebilirsiniz.

Eğer kendi sunucunuzu oluşturursanız, katılım davetiyesini arkadaşlarla paylaşabilirsiniz. Kanalın herkese açık mı yoksa, özel mi olacağını tek bir tıkla ayarlayabilir ve istediğiniz zaman yine tek tıkla değiştirebilirsiniz. Herkese açık olanlar (public) ana peneredeki Discover kuyruğunda başkalarına gösterilir. Böyleye isteyen herkes hemen kanala bağlanabilir.

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit