Ücretsiz En İyi Müzik (Ses) Düzenleme Programı

Audacity ile herhangi bir müzik dosyasını aklınıza gelebilecek her şekilde düzenleyebilirsiniz. Bu programın yapamayacağı şey yoktur.

Aslında müzik parçasını düzenlemek sadece buz dağının görünen kısmından ibarettir. Örneğin Aucacity programının çok güçlü kayıt özellikleri ve mevcut şarkıları değiştirmek için harika efektleri bulunuyor.

Audacity ile donanımınıza bağlı olarak 96 kHZ’den 32 bit örnek formata kadar stereo veya mono modda kayıt işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hem dahili hem de harici kaynaklardan kayıt yapabiliyor. Üstelik kaynağın sesini açmak veya kısmak için farklı bir pencere açmanıza gerek yok. Doğrudan ana penceredeki kaydırma çubuğuyla bu işi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Aucacity programı çoklu kayıt özelliğine de sahiptir. Fakat donanımınızın da bunu desteklemesi gerekiyor.

Audacity sayesinde EQ ince ayarlarını kolayca yapabilirsiniz. Eğer sonuçlardan memnun olmazsanız, Ctrl + Z (undo) kısayolu sayesinde dosyayı eski haline getirebilirsiniz. Programın sınırsız Geri Al (undo) özelliği mevcut.

Audacity programı sizlere ses dosyası üzerinde kes-kopyala-yapıştır imkanı sunuyor. Bu da zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Audacity programının diğer özellikleri arasında spektrogram görünümü ve spektrum analizleri de bulunuyor.

Audacity içerisinde kullanıma hazır olarak gelen çok sayıda efekt mevcut. Bunun yanı sıra, VST eklentilerini de destekliyor. Fakat bunun için Audacity VST Enabler yüklemeniz gerekiyor.

Audacity programının desteklediği formatlar: Ogg Vorbis, MP3, Wav veya AIFF ses dosyaları.

Aucacity İndir

  • Boyut: 24.2 MB
  • Lisans: Ücretsiz

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit