Ücretsiz En İyi Ses ve Video Format Dönüştürücü (Windows PC İçin)

Freemake Video Converter şüphesiz dünyanın en iyi video format değiştirme (dönüştürme) programı değil. Fakat tamamen ücretsiz olarak sunulanlar arasında kesinlikle en kaliteli format çevirici olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Zaten denedikten sonra bunu siz de hemen anlayacaksınız.

Freemake Video Converter programının arayüzü son sürümünde oldukça modern ve şık bir tasarıma kavuşturuldu. Bu program hatasız ve sorunsuz olarak çalışıp ses/video format dönüştürme işlemlerini düzgün bir şekilde gerçekleştirir.

Freemake Video Converter sayesinde aklınıza gelebilecek her türlü ses ve video formatını birbirine dönüştürebilirsiniz. Bunlara DVD diskler, fotoğraflar ve internetten indirilen online videolar (vimeo, dailymotion vs.) de dahildir. Programın içinde önceden tanımlanmış hazır ayarlar bulunuyor. Üstelik görsel ipuçlarından faydalanarak programı kolayca kullanabiliyor ve her türlü işlemi rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Desteklenen Ses ve Video Formatları Aşağıdaki Ekran Görüntüsünde Verilmiştir:

Freemake Video Converter programı hızı arttırmak için DXVA ve CUDA metotlarını kullanır. Bunlar donanım hızlandırma kodlayıcılarıdır. İki yollu kodlama kullanıldığı zaman çıktıyı vermesi 39 dakika sürüyor. Eğer tek yollu kodlama seçerseniz 15 dakikada işlemi tamamlıyor. Handbrake isimli alternatif program ise Constant Quality RF:20 ayarıyla 33 dakikada tamamlıyor. Gerçekleştirdiğim testlerde Freemake Video Converter gerçekten mükemmel sonuçlar verdi. Üstelik dönüştürülen çıktı dosyada hiçbir kalite kaybı yaşanmıyor.

Freemake Video Converter İndir

  • Lisans: Ücretsiz
  • Boyut: 1.78 MB

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit