Ücretsiz Vektör Çizimleri İndirme ve Düzenleme Sitesi

Artık kaliteli vektör çizim örnekleri bulmak için harıl harıl aramanıza gerek kalmadı. Vecteezy online servisi sayesinde artık her kategoriden binlerce vektör arşivini ücretsiz olarak ve kolayca bilgisayara indirebilirsiniz.

Siteyi ziyaret etmek için: https://www.vecteezy.com/browse

Yukarıdaki linke tıklayınca açılan sayfadan ilginizi en çok çeken kategori başlığı altındaki linklere tıklayın. Dilerseniz onun yerine en üstteki arama kutusuna aradığınız ikonun içinde yer alacağını düşündüğünüz kategori kelimesini veya ikonu açıklayan başka bir kelimeyi yazın.

Böylece ilginizi çeken alanda çok sayıda vektör çizimleri liste halinde sıralanacak ve size gösterilecek.

Ben Folder İcon (klasör ikonları) kategorisini seçtim ve üstteki gibi bir sayfa çıktı. Buradan da ok işaretiyle gösterdiğim ikon setine tıkladım.

Açılan sayfadaki Free Download butonuna tıklayarak bu ikon setini tamamen bedavaya bilgisayara indirebilir veya bu butonun hemen sağındaki Edit&Download (Düzenle ve İndir) butonuna tıklayarak ikon setini dilediğiniz gibi kolaylıkla düzenleyip daha sonra bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Not: Kategoriler içinde sunulan listedeki tüm ikon setleri ücretsiz değil, az da olsa bazıları ücretlidir ve ücretli olanların üzerinde Premium yazar.

Benzer Sayfalar:


Yorum yapın

TeknoBasit